Zdroj: http://uncharted.hrajto.com/poznate-hru-maxa-payne-3.a27.html  •  Vydáno: 13.4.2012 11:57  •  Autor: romankudela

Poznáte hru Maxa Payne 3?

Rozmyšlate nad objednaním tejto hry? Chcete hrať súboje na našej stránke?

Pár slov:

 

Čavte U3 maniaci. Chcem Vám predstaviť novú hru, na ktorej som vyrastal. Naša U3 základňa by sa mohla rozšíriť a to i smerom o ďalší bojový titul. Tým je samozrejme jedna z najočakavanejších hier roku 2012 – MAX PAYNE 3 (MP3).

Vzhľadom k tomu , že ako unchatred 3 hráva iba určitá skupinka, ktorá sa nám pomaly obmieňa a dúfam, že i onedlho rozrastie, tak by som to mohol rozšíriť i o MP3. Zatiaľ som sa dočítal, že to bude dosť podobné ako U3, čo sa týka multiplayeru. Bude tam boj gagov proti sebe ako mame DEADMATCH pri U3 a samozrejme by tam mal byť aj mód klasického PROTIVŠEM. Ja zo svojej skúsenosti možem napísať, hral som 1 aj 2 a bola super. Bolo to síce na PC ale prvky ktorá táto hra mala ma dostali. Najvačším prekvapením bolo používanie tzv. bullet time, kedy sa vám akoby spomalil čas a vy sa hodíte do vzduchu a strielate. Paráda vidite ako okolo vás lietajú guľky.

Pár info o hre: Výrobca: Rockstar Vancover, dátum vydania máj 2012

- dočkáme sa zdokonalenia už spomenutého bullet time efektu

- dej odohrávať prevažne v Sau Paule a priľahlých častiach latinskej ameriky. Dej sa nám bude prelínať i s retro scénami.

- hlavný hrdina je bývalý policajt, korý si toho prežil veľa, únos rodiny, bombový útok, ale to by sme prebrali ak sa nám podarí dať dokopy nejakých hráčov

- Max Payne bude čeliť pouličnému geltu pod názvom Primeiro Comanda de Capital, čiže tvrdé drogy, únos detí na dennom poriadku

- stretneme skorumpovaných policajtov

- do hry bude nasadení nový engine RAGE, ktorý bol použitý pri hre GTA4

- uvidíme či zachovajú aj komiksové sprevádzanie medzi jednotlivými misiami

 

Pár záberov z hry:

 

 

 

 

 

 

Oficiálny Trailer:

 

Ukážka multiplayeru: